Rectificator Universal (cod: RU BV)

Mondojob SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- Trebuie sa cunoasca modul de programare si functionare al utilajelor utilizate, in special al masinilor de rectificat, echipamentelor, sculelor, dispozitivelor si verificatoarelor;
- Urmareste permanent aplicarea parametrilor de calitate impuşi prin procedurile specifice sau prin instructiunile tehnologice.

CERINTE

- Experienta in domeniu, minim 3 ani;
- Cunostinte rectificare fara centre;
- Capacitatea de a utiliza masini de rectificat;
- Cunostinte tehnice, proceduri specifice de lucru si ordinea de executie a acestora;
- Deprinderi : analiza si atentie la detalii, capacitatea de a sesiza defectele, lucrul in echipa, indemanare, precizie, rigurozitate, perseverenta.

BENEFICII OFERITE

Companie de renume ce activeaza in industria automotive

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.