RECRUTOR

DANFIL COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- recrutare si selectie personal pentru diverse pozitii, in diverse tari
- organizare informatii
- organizare documentatie
- comunicare directa, telefonica cu clientii
- Procesarea de date.

CERINTE

-Persoane cu foarte mare incredere in sine, cu rezistenta la stres, cu un foarete bun simt al negocierii
-Abilitati de comunicare cu potentialii candidati pe un anumit post, capacitatea de a rezolva problemele profesiolale ale acestora si o buna organizare.
-Studii superioare finalizate ;
-Cunostinte operare PC ( MS Office ) ;
-Experienta in domeniu de recrutare minim 1 an
-Abilitati de comunicare si prezentare ;
-Creativitate si ingeniozitate ;
-Atitudine pozitiva si orientare spre rezultate ;
-Abilitati de organizare, negociere, vanzare ;
-Dinamism, perseverenta, persuasiune ;
-Limba engleza la nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

-comision din vanzari
-suport permanent din partea firmei
-posibilitatea de-a lucra in cadrul unei companii solid organizate.

DANFIL COMAPANY este o companie cu capital integral romanesc, infiintata in anul 2001 si acreditata de catre Ministerul Muncii, Solidaritatii Sociale si a Familiei avand ca obiect de activitate recrutarea si plasarea fortei de munca in strainatate, detinand siteul www.danfil-jobs. com
Partenerii nostrii din strainatate sunt companii de renume, membre ale unor asociatii internationale si care, nu in ultimul rand, asigura garantia seriozitatii si a calitatii serviciilor oferite