RECRUITER - ZONA BRASOV

DAEDALUS Group - Eurodata Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Activitati de recrutare si selectie in zona alocata;
• Activitati de instruire a colaboratorilor;
• Managementul bazei de date cu colaboratori si intocmirea de rapoarte specifice.

CERINTE

• Studii medii/superioare finalizate;
• Experienta in recrutare constituie un avantaj ;
• Permis de conducere categoria B;
• Disponibilitate de deplasare in zona alocata;
• Abilitate si usurinta in a comunica si a stabili relatii cu oamenii;
• Excelente abilitati organizatorice;
• Pachetul Office: Word, Excel – mediu

BENEFICII OFERITE

- un mediu de lucru competitiv si dinamic;
- o echipa tanara si implicata ;
- oportunitati reale de promovare si de cariera.

EURODATA MANAGEMENT este membra a Grupului DAEDALUS si are ca obiect de activitate culegerea de date pentru mediile de afaceri.

Compania are sediul central in Bucuresti si alte 6 puncte de lucru in tara: Constanta, Craiova, Cluj, Brasov, Iasi, Timisoara si are retea de peste 500 de colaboratori specializati in culegerea datelor.

Punctele noastre forte sunt: 10 ani EXPERIENTA in piata de marketing research din Romania. De asemenea, Eurodata Management membru ESOMAR - Societatea Europeana de Cercetare de Marketing si Opinie Publica si membru SORMA – Societatea Romana de Marketing si Cercetare a Opiniei Publice.

Aflati mai multe informatii despre noi vizitand www.eurodatamanagement.ro si ww.daedalus.ro!