Recruiter Adecco

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

-screening de CV-uri, efectuarea interviurilor de selectie, evaluarea candidatilor
-programarea candidatilor selectati la interviu
-aplicarea de teste de preselectie
-organizarea procesului de recrutare
-prezentarea candidatilor catre client
-urmarirea integrarii candidatilor la companiile client

CERINTE

-absolvent studii superioare
-persoana deschisa, cu bune abilitati de comunicare
-atitudine proactiva
-persoana organizata, atenta la detalii
-persoana orientata catre client si cu abilitatea de a respecta dead-line-ul stabilit
-abilitati operare PC
-cunostinte limba engleza si franceza
-carnet de conducere categ. B

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant
-oportunitatea de a lucra in cadrul unei echipe tinere

Avand deschise peste 6.600 de birouri in 70 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectie si recrutare, gestiune de personal temporar sau permanent, calcul salarial si testare.
Adecco in Romania este la momentul actual lider de piata, cu birouri deschise in 9 orase, si reusind in 2005, urmare a cererilor inregistrate, sa ofere candidatilor sai peste 2.500 de noi locuri de munca. Pentru a intra in baza de date a celui mai mare furnizor de servicii de HR din Romania, va rugam sa accesati site-ul www.adecco.ro si sa va depuneti CV-ul la noi.

Brasov str. Petru Rares nr 10
Tel: 0372 705 795
Fax: 0368 815 283
e-mail: brasov@adecco.ro