Recruiter

Autoliv Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Este responsabil de recrutarea personalului necesar pentru companie conform profilelor de post;
- Este responsabil de selectarea CV-urilor;
- Este responsabil de respectarea procedurilor folosite in procesul de recrutare;
- Participa la analizele de imbunatire a procesului de recrutare;
- Sustine interviul de angajare.

CERINTE

- studii superioare in curs sau terminate;
- nivel limba engleza mediu spre avansat;
- cunostinte operarare PC nivel mediu;
- spirit analitic;
- comunicativ / fire deschisa;
- hotarat, stapanire de sine;
- capabil de a lucra in echipa;
- creativ.

Grupul Autoliv este lider mondial in sisteme de siguranta auto, avand cea mai mare gama de produse de siguranta din industria automotive.
Ii avem ca si clienti pe toti marii producatori de automobile : Mercedes, BMW, Ford, Jaguar, Skoda, Audi, Volkswagen, Dacia, si multi altii. Lor le oferim serviciile noastre prin intermediul celor 80 de fabrici raspandite in 30 de tari, le testam masinile si produsele in cele 20 de centre de testare din toata lumea, cu ajutorul celor 40.000 de oameni, angajati ai Grupului Autoliv din intreaga lume.

Pentru noi nu conteaza numai sa oferim produsul potrivit, pentru ca nu putem prevedea cand se poate intampla un accident, viata fiind prea pretioasa pentru a nu o aprecia la adevarata ei valoare. De aceea noi, angajatii Autoliv, avem pasiunea de a salva vieti!