Receptionist Marfa-Locatie:Brasov

INTERBRANDS Marketing &Distribution SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asistarea/participarea la receptia marfii de catre clienti
- Intocmirea proceselor verbale de receptie a marfii
- Semnalarea diferentelor remarcate (marfa deteriorata/lipsa, etc)

CERINTE

- onestitate, seriozitate, putere de munca;
- atentie distributiva;
- minim 10 clase finalizate;
- fara antecedente penale.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in cadrul unei companii de renume.

INTERBRANDS Marketing & Distribution este cea mai mare companie de distributie din Romania, partener al celor mai mari producatori de bunuri de larg consum din lume: British American Tobacco, Procter&Gamble, Gillette, Nestle, Orkla Foods, Kotanyi.
Ne desfasuram activitatea in toata tara, avand 34 de puncte de lucru, sediul central fiind la Bucuresti.
Daca doresti sa iti construiesti o cariera intr-o companie de distributie, daca ai initiativa, esti o fire responsabila si orientata catre calitate, atunci aplica pentru un post in compania noastra !
Asteptam aplicatiile voastre si va multumim anticipat pentru interesul acordat.