Recepționeră în cabinet medical din Brașov

CABINET MEDICAL INDIVIDUAL NEUROLOGIE - DR. GALAMB G. ANA MARIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Evidența și primirea pacienților
Preluarea apelurilor telefonice
Furnizarea de informații și suport pentru pacienți într-un mod politicos și profesional
Facturarea serviciilor medicale
Plăți facturi
Depuneri numerar în bancă
Arhivarea documentelor
Aprovizionare consumabile cabinet, cumpărături diverse
Activități secretariale conexe, necesare bunei desfășurări a activității cabinetului
Curățenie zilnică cabinet

CERINTE

Permis auto categoria B
Studii medii
Seriozitate, punctualitate, implicare, flexibilitate, adaptabilitate
Abilități de organizare și de comunicare, fire sociabilă
Experiența în domeniu și cunoștințele de limba maghiară prezintă avantaj

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Loc de muncă stabil
Mediu de lucru plăcut și lipsit de stres

Se oferă un salariu net de de 1.600 RON. Programul de lucru este de 8 ore. Programul este împărțit între atribuțiile de la cabinetul medical și în restul programului, supravegherea unei fetițe de trei ani (predare, preluare de la grădiniță, supraveghere la domiciliu).

DESCRIEREA FIRMEI

Cabinet individual Neurologie