PROJECT MANAGER

Socio Plus

Job expirat

RESPONSABILITATI

- stabileste solutii optime pentru proiectarea si executarea diferitelor tipuri de constructii;
- stabileste si gestioneaza resursele (umane, materiale, financiare)
- analizeaza problemele principale ale executarii lucrarilor de santier (necesar de materiale, echipamente);
- raspunde de efectuarea lucrarilor conform graficelor din proiectele de executie;
- indruma si coordoneaza activitatea echipelor de lucru;
- asigura cunoasterea si respectarea documentelor aplicabile ale sistemului calitatii de catre personalul din subordine;
- planifica, verifica, organizeaza, controleaza activitatile desfasurate in scopul realizarii proiectului, in costurile bugetate, la termen si de calitate.

CERINTE

- studii superioare (obligatoriu facultatea de constructii civile si/sau industriale);
- cel putin 3 ani experienta de santier la o firma de constructii si coordonarea a cel putin 20 persoane;
- cunoasterea principiilor de proiectare si a metodelor de executie, conform standardelor si normelor interne si internationale;
- capacitate de planificare, organizare, coordonare, control si evaluare a activitatilor specifice din santier;
- capacitate de previzionare;
- abilitati de comunicare si relationare;
- etica profesionala, flexibilitate si adaptabilitate.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv, negociat in functie de experienta de lucru (prime periodice, plata orelor suplimentare etc.);
- posibilitati reale de avansare si dezvoltare profesionala si personala;
- masina si telefon de serviciu.

Socio Plus SRL (www.socioplus.ro) este o firma de consultanta organizationala cu servicii orientate atat spre interiorul organizatiei (managementul resurselor umane, evaluarea performantelor profesionale, evaluarea psihologica a personalului etc.), cat si spre exterior (studii si cercetari de piata).
HR Recruitment este serviciul de recrutare al Socio Plus pentru clientii sai.
Clientul este o companie de constructii din Brasov, in continua ascensiune. Realizeaza in special constructii mari (sedii mari de firma, hipermarket-uri, hale industriane).