Project Manager

Dima Consulting Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participa activ, alaturi de managerul de proiect, la planificarea proiectelor;
- Urmareste distribuirea sarcinilor in mod echitabil membrilor de echipa;
- Informeaza membrii echipei legat de sarcinile de indeplinit;
- Faciliteaza comunicarea in/intre echipele de proiect;
- Urmareste derularea proiectelor si ia masuri pentru respectarea termenelor contractuale;
- Acorda asistenta membrilor echipei de lucru;
- Participa la elaborarea procedurilor de management de proiect.

CERINTE

- Studii superioare tehnice
- Cunostinte de limba engleza
- Cunostinte operare PC
- Persoana sociabila, proactiva, orientata catre client, ordonata
- Bune abilitati de gestionare a timpului

BENEFICII OFERITE

- salariu negociabil;
- ocazia de a lucra in cadrul unei echipe tinere si dinamice.

Dima Consulting Group este o firma specializata in activitati de:
- selectie si recrutare personal
- evaluare si interventie organizationala
- traininguri
- cursuri de calificare si specializare
- elaborare si implementare sisteme de management al performantelor
-evaluarea angajatilor
Aparuta pe piata în 1996, Dima Consulting Group a crescut de la an la an, astfel incat, in prezent este lider regional în domeniul Consultantei in Resurse Umane.
Printre colaboratorii DCG enumeram: Delcar, Micomis, Krontour, Nova Pan, Kronmat, Metabras, Dietal Roumanie, Antrax Distribution Group, Maximo, Oneves, Wella România, Swisspor Ploiesti, Romdil Baia Mare, Subrina Professional Iasi.
Clientul nostru este o importanta agentie de turism.