Proiectant Autocad

Job Activ

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea de proiecte de tamplarie PVC, pereti cortina, compartimentari sticla.
- Efectuarea de masuratori la domiciliul clientului;
- Mentinerea relatiei cu producatorii, importatorii si furnizorii (lansarea de comenzi, ofertare)
*In prima faza a contractului de munca, persoana angajata va fi instruita de catre persoane existente deja in firma cu privire la modul de realizare a sarcinilor de serviciu.

CERINTE

- Studii profil tehnic (absolvent de liceu, scoala postliceala, facultate / student);
- Cunostinte solide programul de proiectare Autocad 2D;
- Cunostinte tehnice temeinice profile aluminiu, fatade din sticla securizata, perete structural, perete cortina / Experienta in proiectare tamplarie, pereti cortina;
- Vedere in spatiu ( geometrie in spatiu), gandire logica, viziune practica asupra operatiilor mecanice;
- Capacitate de comunicare tehnica in scris si verbal;
- Persoana creativa, deschisa, adaptabila;
- Permis de conducere categoria B;
- Limba maghiara reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;
- Bonuri de masa;

Job Activ este serviciul de recrutare si selectie al Kronvest Consulting.
Realizam servicii de top in managementul resurselor umane pe teritoriul Romaniei. Divizii active: recrutare si selectie prin JobActiv, strategii pentru dezvoltare organizationala (training), studii si cercetari organizationale sau de piata, evaluare.

Clientul nostru este o firma din Brasov pasionata de sticla si tot ceea ce cuprinde ea: fatade, compartimentari, pardoseli, trepte, cabine dus, usi automate, glisante, batante, mobilier si decoratiuni.