PROGRAMATOR SENIOR PHP/MySQL -TIMISORA

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
Recrutam pentru clientul nostru, companie care activeaza in domeniul IT, avand o experienta de 10 ani pe piata din Romania, o persoana penrtu postul de programator senior PHP/MySQL.

Principalele responsabilitati ale postului sunt:
- dezvoltarea si intretinerea aplicatiilor software (PHP/MySQL);
- participarea la sedintele de proiectare a aplicatiilor.

CERINTE

Cerinte:
- studii superioare in domeniul IT;
- minim 2 ani experienta ca programator PHP&MySQL;
- cunostinte avansate de PHP, HTML, JAVASCRIPT;
- cunostintele CSS, AJAX, OOP,TDD reprezinta un avantaj;
- experienta in dezvoltarea si intretinerea de aplicatii web.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- training;
- oportunitati de dezvoltare profesionala;
- oportunitatea de a lucra in cadrul unui colectiv de programatori seniori profesionisti.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.