Programator PHP

East Connecton

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana pe care o cautam trebuie sa aiba viziune, gandire algoritnica, capacitate analitica, sa isi doresca sa evolueze ca si programator web. Trebuie sa aiba o fire deschisa, capabil sa lucreze in echipa, sa muncesca din greu cand este cazul, sa se si simta bine cu colegii (care pot devenii chiar prieteni). Cu siguranta trebuie sa aiba initiativa (pe care o vom incuraja) si sa doresca sa creeze aplicatii noi cat mai eficiente si user friendly.

CERINTE

Responsabilitati
Ducerea la indeplinire a taskurilor assignate, precum si inbunatatirea aplicattilor din proprie initiativa. Nu dorim pe cineva care doar sa execute, dorim pe cineva care sa si gandesca si sa aiba initiativa.

Cerinte
Minim 2 ani experienta in domeniu programarii web
Cunosttinte solide de PHP, MYSQL, JS, AJAX
Cunostiinte HTML/CSS
Constituie un avantaj abilitatea de a lucra cu frameworkuri
Gandire algoritmica si cunostinte de programare orientata obiect
Capacitatea de la lucra in echipa
Initiativa
Viziune
Capacitatea de a sistematiza si impartii pe pasi rezolvarea unei/unui probleme/proiect
Cunoasterea limbii engleze este un avantaj
Buna dispozitie la serviciu constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Posibilitatea de dezvoltare in cadrul echipei noastre
A fi parte dintr-o echipa care creeaza aplicatii complexe care evolueaza continuu.
Atmosfera relaxanta la birou.

East Connedction DEV este o firma axata pe creeara de aplicatii web compleze, in special e-commerce. Oferim servicii integrate de la development pana la internet marketing. Proiectele noastre nu se termina niciodata, dorim sa evoluam in permanenta pentru a fi tot timpul al curent cu noile tendinte din acest mediu dinamic: interentul.