Programator - PC-BV

IPSOS INTERACTIVE SERVICES EUROPE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Programarea de chestionare in sistemul Confirmit
- Generare de rapoarte intermediare si finale asupra cercetarilor online;
- Integrarea de mijloace audio-video in chestionare;
- Crearea de pagini HTML adaptate nevoilor si dorintelor clientilor nostril.

CERINTE

- Gandire algoritmica, atentie la detalii si capacitate de a lucra cu termene limita;
- Experienta intr-un post similar ;
- Cunostinte de Java Script, HTML/CSS - constituie un avantaj;
- Organizare si disciplina;
- Responsabilitate;
- Creativitate, perfectionism, exigenta;
- Usurinta in a lucra intr-o echipa;
- Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

Oferim training specific pentru fiecare post, un salariu competitiv si posibilitati de dezvoltare a carierei pentru candidatii potriviti.

Ipsos Interactive Services (IIS) este cea mai mare companie de cercetare de piata online cu activitate din Romania. IIS face parte din Grupul Ipsos, numarul 3 mondial in domeniul cercetarii de piata prin chestionare si a fost infiintata in Romania in anul 2000.