Programator Jr.

DCI Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile vor fi:
- participarea, in cadrul echipei, la dezvoltarea produselor software
- posibilitatea de implicare pe parcursul intregului ciclu de viata al produsului software
- posibilitatea de a rezolva, in timpul cel mai scurt, problemele tehnice aparute

CERINTE

"WAI" este o echipa tanara si profesionista, din care poti face si tu parte.
Petru a ni te alatura trebuie sa dovedesti experienta profesionala si sa detii
abilitatile si dorinta de a lucra in echipa.

Vei face parte din echipa de dezvoltare a solutiilor e-business bazate pe
arhitectura .NET. Impreuna cu team leaderul vei participa la diferitele faze
ale proiectului.

Cerinte:
- minim 6 luni experienta intr-un limbaj de programare(PHP,ASP)
- bune cunostinte de SQL/MySQL
- experienta in dezvoltarea de aplicatii web
- cunoasterea limbajelor HTML/CSS/Java Script
- cunostinte/experienta de ASP clasic - este un plus
- experienta in MS SQL Server 2005 - este un plus
- capacitatea de a invata lucruri noi si de a se perfectiona constant
- abilitatea de a lucra in echipa

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru international
- salarizare motivanta precum si posibilitate de dezvoltare profesionala
- bonusuri in functie de realizari

DESCRIEREA FIRMEI

programare, introducere specializata de date; webdesign

Firma DCI AG, cu sediul in Starnberg, Germania este o societate E-Commerce.
Pentru filiala noastra, DCI Romania SRL cu sediul in Brasov, avind in momentul de fata o echipa formata din 59 de angajati,cautam noi colegi pentru postul de \"Programator Jr.\".