Programator CNC

Fabrica de Scule Rasnov SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- creaza programe pentru masinile CNC;
- urmareste calitatea produselor realizate;
- ofera consultanta tehnica pentru personalul care utilizeaza masinile CNC.

CERINTE

- studii superioare tehnice ;
- experienta similara - 1 an;
- spirit de echipa, orientare spre rezultate;
- abilitati de comunicare si relationare.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial functie de competenta profesionala;

Fabrica de Scule Rasnov reuseste sa detina in continuare majoritatea pietei interne de scule aschietoare din Romania (burghie, freze, tarozi). In prezent, compania produce cea mai diversificata gama de echipamente de acest gen.
Produsele fabricate la Rasnov sunt folosite in special in industria constructoare de masini, in industria aeronautica si in industria grea. Fabrica de Scule Rasnov este furnizorul unora dintre cele mai importante companii din aceste domenii. De asemenea, sculele sunt necesare intr-o gama extrem de larga de activitati: de la cele casnice pana la cele mai complexe activitati industriale.