PROGRAMATOR CNC

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-programare masini cu comanda numerica (freze-3 axe sau strunguri) pentru piese unicat sau in serie mica;
-supraveghere activitate operatori CNC;

CERINTE

-cunostinte de programare in Autocad sau Catia sau Power Mill;
-cunostinte limba engleza - nivel mediu;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial foarte atractiv (negociabil in functie de experienta);
Training-uri tehnice;

Clientul nostru este o companie specializata in domeniul proiectarii si executarii pieselor de revolutie, pieselor prismatice si pieselor cu forma complexa atat in domeniul industrial cat si cel artizanal.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.