Programator - ASP.Net

SC DCI Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

"WAI" este o echipa tinara si profesionala, din care poti face si tu parte.
Petru a ni te alatura trebuie sa dovedesti experienta profesionala si sa detii abilitatile
si dorinta de a lucra in echipa. Vei face parte din echipa de dezvoltare a solutiilor e-business
bazate pe arhitectura .NET.

Responsabilitatile vor fi:
- participarea, in cadrul echipei, la dezvoltarea produselor software
- posibilitatea de implicare pe parcursul intregului ciclu de viata al produsului software
- posibilitatea de a rezolva, in timpul cel mai scurt, problemele tehnice aparute

CERINTE

- minim 2 ani experienta in ASP.NET si .NET framework
- experienta in dezvoltarea de aplicatii web/desktop
- cunostinte de XML, XSL, servicii web
- cunoasterea limbajelor HTML/CSS/Java Script
- cunostinte de ASP clasic - este un plus
- cunostinte SQL, experienta in MS SQL Server 2000/2005
- abilitatea de a lucra in echipa
- spirit de initiativa, responsabilitate

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru international
- salarizare motivanta precum si posibilitate de dezvoltare profesionala
- bonusuri in functie de realizari

Vizitati: http://www.wai.de

DESCRIEREA FIRMEI

programare, introducere specializata de date; webdesign

Firma DCI AG, cu sediul in Stanberg, Germania este o societate E-Commerce.
Pentru filiala noastra, DCI Romania SRL cu sediul in Brasov, avind in momentul de
fata o echipa formata din 56 de angajati, cautam noi colegi pentru postul de programator ASP.Net.