Programator

Vektor Media S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intretinerea si dezvoltarea de aplicatii in PHP/HTML/JavaScript/AJAX

Instalarea, testarea, configurarea si administrarea aplicatiilor Web dezvoltate.

CERINTE

- experienta minim 3 ani in mediul de dezvoltare PHP/MySQL, HTML, CSS, JavaScript;

Constituie avantaj:
- cunostinte medii de Photoshop, Illustrator, Corel Draw
- cunostinte cel putin medii de limba engleza

Asteptam CV-urile si obligatoriu portofoliu online sau offline al celor interesati.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv, negociabil in functie de experienta dvs.;
- bonusuri pe proiecte si bonusuri ocazionale (sarbatori, remarcare in cadrul unui proiect, realizari exceptionale);
- oportunitati de dezvoltare si de promovare in cadrul unei echipe de profesionisti.

Vektor Media ofera servicii de web design, optimizare si promovare site-uri web, magazine online, internet marketing, logo design si identitate vizuala, branding, grafica publicitara.