Programator

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Programarea de chestionare cu ajutorul sistemului ConfirmIT
* Generare de rapoarte de cercetare on-line;
* Integrarea de mijloace audio-video in chestionare;
* Crearea de pagini HTML adaptate nevoilor si dorintelor clientilor nostri.

In scopul familiarizarii cu sistemul ConfirmIT oferim candidatilor selectati un program de training complex, dupa angajare.

CERINTE

* Gandire algoritmica, atentie la detalii si capacitate de a lucra cu termene limita;
* Experienta intr-un post de operator calculator - constituie un avantaj;
* Cunostinte de Java Script, HTML/CSS - constituie un avantaj;
* Organizare si disciplina;
* Responsabilitate;
* Usurinta in a lucra intr-o echipa;
* Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

Oferim un salariu competitiv si posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o organizatie multinationala.