Profesor limba italiana

Sc Tomasi Resurse Umane SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tomasi Resurse Umane selecteaza un profesor de limba italiana in vederea sustinerii de cursuri in diferite specialitati.

-Profesor limba italiana, cu experienta in predare
-Calitati in formarea si perfectionarea adultilor.
-Capacitate foarte buna de relationare cu oamenii
-Flexibilitate in stabilirea programului de lucru.

CERINTE

Persoana selectata va trebui sa sustina cursuri de limba italiana generala cu profil industrial,mecanic, medical pentru clientii Tomasi Resurse Umane ce urmeaza sa obtina un contract de munca in Italia.

Sc Tomasi Resurse Umane. este o societate care se ocupa cu recrutarea si plasarea fortei de munca atat in tara cat si in strainatateA fost constituita cu scopul de a oferi siguranta unui loc de munca pentru romanii care isi doresc un partener ideal in obtinerea unui job. Noi reprezentam mai mult decat o simpla oportunitate . Spune –ne ce stii sa faci si iti oferim diverse posibilitati in Italia !!! Avantajele pentru tine:salariul la nivel italian, seriozitate maxima, contract si carte de munca in Romania.