Production Printing Sales Consultant zonele Brașov, Sibiu, Covasna, Harghita

Konica Minolta Business Solutions Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Promovarea imaginii companiei Konica Minolta
• Dezvoltarea de relații de afaceri prin promovarea și vânzarea produselor și serviciilor oferite de Konica Minolta destinate zonei de producție de documente
• Inițiativă în vederea extinderii active a portofoliului de clienți și dezvoltarea de parteneriate pe termen lung

CERINTE

• Aptitudini tehnice (experiență relevantă în vânzări în domeniul echipamentelor tipografice de imprimare și finisare constituie un avantaj)
• Abilități de comunicare și negociere
• Spirit de echipă
• Atitudine pozitivă
• Calități organizatorice
• Cunoștințe de bază operare PC (MS Office)
• Cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj
• Locat în Brașov

BENEFICII OFERITE

• Pachet de venituri atractiv (salariu+comision)
• Autoturism de serviciu
• Bonusuri și premii în funcție de rezultatele obținute
• Training-uri periodice
• Posibilitatea promovării și a dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști

Konica Minolta va ofera sansa de a va alatura unei echipe de peste 30.000 de profesionisti din intreaga lume, care dezvolta continuu tehnologii si produse destinate capturii, prelucrarii si reproducerii imaginilor, esentiale in domeniul comunicatiei digitale.