Product Manager- Brasov

Adecco Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizarea activitatii departamentului
Constanta supraveghere a produselor, in ceea ce priveste executarea in termenul stabilit, indeplinirea calitatii cerute, in cantitatea optima si conform dead-line-ului impus
Activitati permanente de imbunatatire a produselor si a procesului de productie
Mentinerea legaturii cu clientii in ce priveste produsele, preluarea informatiilor de la auditurile interne
Responsabilitati in ce priveste calitatea, cantitatea, livrarea, stocurile produselor
Responsabilitati legate de indeplinirea planurilor de afaceri, inclusiv a costurilor
Colaborarea cu ceilalti colegi, de la alte departamente de productie, logistica, calitate

CERINTE

Absolvent/a de studii superioare tehnice (de preferat TCM, Facultatea de Mecanica)
Minim 2 ani experienta in productie si in relatii cu clienti, de preferat pe o pozitie similara
Cunoasterea limbii germane sau a limbii engleze, nivel avansat
Cunostinte de managementul calitatii
Cunoasterea pachetului Office si a internetului

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
Posibilitati de dezvoltare profesionala

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.