Photo Editor

The First Sense

Job expirat

RESPONSABILITATI

MyVisualListings este o firma ce creeaza Tururi Virtuale pentru case de vanzare din Canada si Statele Unite.

Suntem in Brasov de 10 ani si in fiecare an ne marim echipa.

Cautam 2 Photo Editori care sa se ocupe de prelucrarea pozelor in programe specifice de Editare photo.

Cautam persoane care doresc sa creasca intr-o companie, in care sa investim cu Traininguri pe diferite domenii in care vor putea practica pe langa Editare Photo.

CERINTE

-Cunostinte Photoshop
-Cunostinte Fotografie in general ( setari aparate foto)
-Cunostinte HTML ar fi un plus, insa nu sunt obligatorii
-Cunoasterea Limbii Engleze este un mare plus
-Rabdare, atentie la detalii, spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

Suntem o echipa tanara, dar cu vechime , dorim sa crestem si sa invatam cat mai multe.
Locatia este in Centrul Civic- privelistea superba
Program doar schimbul 1 de la 8-17 cu pauza de masa de 1h la 12:00
Toate duminicile sunt libere, o data la 2 saptamani se lucreaza Sambata - tot schimbul 1.
-Oferim traininguri de HTML, CSS, SEO, Marketing, Testing
-Team Buildinguri

DESCRIEREA FIRMEI

Dezvoltare Aplicatii Web