Personal Procesare

S.C.G4S.CASH SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
In functie de post, responsabilitatile personalului din procesare, se impart intre:
- preluarea, verificarea, certificarea sacilor cu valori si depozitarea lor în spaţiile special amenajate;
- aranjarea sacilor cu valori conform rutelor stabilite, in scopul livrarii lor
- participarea la incarcarea casetelor ATM;
- efectuarea de operatiuni de identificare, numarare, sortare, verificare de bani
- banderolarea, semnarea şi ştampilarea banderolelor pacheţelelor de bancnote
- depozitarea pachetele cu bancnote, conform calităţii acestora în tezaurul băncii depozitare;
- evaluarea necesarului de saci de unică folosinţă pentru împachetarea livrărilor;
- introducere de date în sistemul informatic;

CERINTE

- sa ai minim 21 ani;
- sa ai minim studii medii (Liceu, sau Scoala de arte si meserii)
- sa accepţi un program de lucru in ture (preponderent de noapte pentru personalul procesare: intervalul 21.00 ¿ 05.00);
- sa iti doresti cu adevarat sa muncesti intr-un mediu de lucru modern;
- sa demonstrezi integritate si responsabilitate, implicare, indemanare si rezistenta la stres

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- in functie de post, salariul net incepe de la 668 lei, la care se adauga sporuri de noapte, plata orelor suplimentare, spor de vechime, ajungandu-se la un salariu mediu net de aproximativ 950 lei;
- tichete de masa, conform zilelor lucratoare (in valoare de aproximativ 150 lei);
- conditii de munca legale, salariu lunar garantat, tinuta de lucru gratuita, dotare corespunz¿toare;

G4S Cash Services este membra a Group 4 Securicor, companie aflata pe locul intai la nivel mondial in domeniul prestarii de servicii de securitate.
In Romania, G4S Cash Services este prezent din 2002, oferind servicii de transport valori, procesarea banilor si alimentarea si intretinerea de nivel 1 a bancomatelor. Totalizeaza astazi peste 2300 de salariati si are o infrastructura teritoriala dezvoltata formata din 9 Centre de Procesare si 15 puncte de lucru, putandu-ne astfel presta serviciile la nivelul tuturor judetelor. Clientii nostri sunt companii de top pe piata romaneasca, precum: Raiffeisen Bank, Posta Romana, ABN-AMRO, Alpha Bank, City Bank, Banc Post, Banca Romaneasca s.a.