Personal pentru hotel si restaurant

S.C Grand Hotel

Job expirat

RESPONSABILITATI

PERSONAL CALIFICAT
pentru hotel si restaurant de 5 stele

- Bucatar Sef
- Ospatar sef
- Maitre d'Hotel
- Receptioneri
- Cameriste
- Somelier
- instructor fitness, instructor tenis
- ospatar/ajutor ospatar
- barman
- BARMAN PREPARATOR
- bucatar, ajutor bucatar si personal pentru spalarea vaselor
- bellboy, groom,
- personala SPA
- locuri de munca pentru necalificati

CERINTE

-cautam: persoane serioase, dinamice, ambitioase, cu capacitatea de a se integra si a lucra in cadrul unui colectiv.
- experienta de min 12 luni
- Limba engleza avansat,( sau o alta limba de circulatie internationala)
- cunoasterea unei a doua limbi straine constitue avantaj
- Aspect fizic placut, capacitate de comunicare

BENEFICII OFERITE

Transport asigurat , o masa zilnica ,cursuri de perfectionare, salariu pe intrega perioada a cursurilor de perfectionare

DESCRIEREA FIRMEI

Complex turistic situat in localitatea Tarlungeni.