OSPATAR

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

• aranjarea ¿i supravegherea meselor din punctul de vedere al aspectului, facilit¿¿ilor, cura¿eniei ¿i igienei;
• debarasarea meselor ¿i preg¿tirea acestora pentru clien¿ii urm¿tori;
• acordarea aten¿iei cuvenite clien¿ilor ¿i asigurarea unor servicii impecabile pentru ace¿tia;
• foarte buna cunoa¿tere a meniului ¿i oferirea de referin¿e cu privire la felurile de mâncare, tacâmuri ¿i b¿uturi;
• raportarea c¿tre superiorul ierarhic a tuturor cerin¿elor ¿i reclama¿iilor clien¿ilor;
• îndeplinirea altor sarcini atribuite de c¿tre superiorul direct, în concordan¿¿ cu necesit¿¿ile unit¿¿ii.

CERINTE

• diplom¿ de calificare în domeniu;
• experien¿¿ de minim 1 an în gastronomie;
• cuno¿tin¿e medii de limba englez¿;
• aspect fizic pl¿cut, prezen¿¿ agreabil¿, solicitudine;
• atitudine pozitiv¿ ¿i conciliant¿ în rela¿iile cu clien¿ii ¿i colegii;
• bune abilit¿¿i de comunicare;
• spirit de observa¿ie, dinamism, eficien¿¿.

BENEFICII OFERITE

* salariu atractiv
* acces permanent la instruire concomitent cu desf¿¿urarea activit¿¿ii
* mediu dinamic, ¿anse de promovare

Candida¿ii interesa¿i pot trimite pân¿ la data de 01.08.2007 un Curriculum vitae înso¿it de scrisoare de inten¿ie ¿i de fotografie, la nr. de fax: 0268 334 083 sau la urm¿toarea adres¿ de e-mail: sorandre@gmail.com , men¿ionând postul pentru care candideaz¿ ¿i codul de referin¿¿ al acestuia.
Numai candida¿ii selecta¿i vor fi invita¿i la un interviu, a c¿rui dat¿ va fi stabilit¿ de comun acord cu ace¿tia.
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate ¿i în deplin¿ confiden¿ialitate.
Compania î¿i rezerv¿ dreptul de a testa competen¿ele declarate de c¿tre candida¿i.