OPORTUNITATI DE AFACERI pentru cei aflati in CAUTAREA UNUI LOC DE MUNCA

Firma de consultanta in afaceri

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza produse de cea mai buna calitate
-prezinta produsele, ofera consultanta clientilor
-dezvolta propria retea de afaceri in domeniul vanzarilor directe

CERINTE

Persoana aflata in cautarea unui loc de munca in judetul Brasov
Persoana interesata de dezvoltarea propriului business, dornica de a munci pentru castiguri considerabile
Spirit Intreprinzator, persoana active, serioasa, cu abilitati de comunicare si relationare umana foarte bune

BENEFICII OFERITE

- facilitati financiare oferite la start-up: pentru primele 40 de persoane selectate
- comision semnificativ din dezvoltarea afacerii, de mii de euro
- comision important din vanzarea directa a produselor
- program complex de instruire gratuita pentru dezvoltarea propriei afaceri
- suport neconditionat oferit pentru toate etapele de dezvoltare ale business-ului
-activitate independenta, fara superiori ierarhici, cu program flexibil