Operatori spalatorie profesionala, industriala (ecologica)

Solis Time

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Operarea masinilor de spalat, respectiv calcat, uscat si a operatiunilor din cadrul spalatoriei conform instructiunilor de lucru si a programului de lucru stabilit

CERINTE

- 10-12 clase sau scoala profesionala in domeniu constituie un avantaj
- seriozitate, maturitate, respect fata de munca si colectiv
- dorinta de munca si de afirmare profesionala
- experienta in domeniu poate constitui un avantaj

BENEFICII OFERITE

- conditii de lucrucu utilaje de ultima generatie
- program de lucru in conformitate cu prevederile codului muncii (carte de munca)
- salariu adecvat muncii depuse
- concediu platit

Salatorie profesionala industriala (ecologica) situata in Brasov cauta pentru dezvoltare urmatoarele categorii de personal:
- operator(toare) masini de spalat industriale
- operator(toare) calandru
- sortator(toare) / manipulant / operator (toare) impachetare
- controlor calitate
- calcatoreasa