OPERATORI LA MASINILE PENTRU PRELUCRAREA METALELOR - Brasov

Pluri Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

- conduce si supravegheaza masini si utilaje destinate executarii unui ansamblu de operatii de prelucrare a suprafetelor exterioare sau interioare a pieselor metalice.
- respecta si stie sa obtina respectarea normelor tehnice si de securitate in munca.

CERINTE

-absolvent studii medii, scoala profesionala sau scoala de maistri (specializarea mecanic) ;
- experienta de lucru intr-o companie de productie pe un post similar ;
-sa aiba notiuni de securitatea muncii ;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant.

Pluri Consultants Romania este o companie in domeniul Resurselor Umane ce activeaza pe piata romaneasca de 12 ani, oferind solutii globale pentru Capitalul Uman, companiilor din Romania si din strainatate.

Suntem o echipa entuziasta de specialisti in management, traineri, experti in recrutare, experti in dezvoltarea de materiale, consilieri de cariera, toti cu un inalt nivel de expertiza si cu un solid background educational, ce oferim solutii pentru domeniile care definesc cei trei poli specifici ai unei companii :
- Solutii strategice si comerciale
- Solutii pentru dezvoltarea competentelor (proiecte de training si coaching)
- Solutii pentru constituirea capitalului uman (recrutare si selectie de personal)

In prezent, Pluri Consultants iti ofera oportunitatea de a evolua in cariera si de a lucra in echipa de profesionisti a unuia dintre clientii sai, o companie multinationala, care urmeaza sa-si desfasoare activitatea in Brasov.