OPERATORI DEPOZIT

CARGO-PARTNER EXPEDITII SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

-persoane cu statut familial stabil,fara probleme legate de consumul de alcool
-om de echipa,cu spirit de munca si disciplina
-cu domiciliul in Brasov sau in una dintre comunele limitrofe
-carnet motostivuitorist constituie un mare avantaj

BENEFICII OFERITE

-mediu de lucru la nivel international
-spirit de echipa
-salariu atractiv,asigurare medicala,tichete de masa
-contract de munca , cu perioada de proba

cargo-partner este o companie de transport multinationala,specializata in transport aerian,maritim,rutier dar si logistica.
Cu reprezentante in 21 tari,angajatii nostrii,peste 1200,sunt organizati in 54 filiale.

Pentru extinderea operatiunilor de logistica in Brasov,avem nevoie de personal in domeniul logisticii.

Va rugam sa trimiteti CV+Scrisoare de intentie pe adresa doina.cherry@cargo-partner.com.

Mentionati in subject header referinta noastra BVLOG/10/07.