Operator servicii turistice

Global Work & Training SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Vanzari de servicii turistice pentru strainatate: rezervari, contracte, urmarire plati.
-Gestionare de pachete turistice.
-Realizarea si urmarirea implementarii planului de vanzari
-Realizarea rapoartelor de activitate
-Mentinerea legaturii cu clientii din baza de date.

CERINTE

Angajatul nostru trebuie sa fie absolvent de studii superioare in marketing/ vanzari/ turism/ PR cu experienta de min. 6 luni.
Detinerea unei experiente in domeniul turismului poate constitui un avantaj. Abilitati de comunicare excelente.
Persoana comunicativa, dinamica si capabila sa invete rapid.
Cerinte minime:limba engleza nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

Beneficii: salariul fix cuprins intre 400- 500 de euro. Bonus: un pachet turistic/an (teambuilding si/sau sejur in strainatate)

Companie specializata in prestari servicii, formare profesionala, operator in turism.
Infiintata in 2003, compania implementeaza un concept nou de vanzare a pachetelor turistice in strainatate.
Suntem orientati in permanenta spre cerintele clientului, oferind game variate de produse si servicii turistice la tarife optime si standarde internationale