Operator relatii clienti Brasov

SC DREAM HOSTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania Pagini Europene angajeaza operatori Call-Center Brasov pentru Relatii Clienti Gazduire.Com.Ro. Salariul de inceput este de 800 Lei net, cerinte minime: capacitate de comunicare si integrare in colectiv, studii superioare, abilitati de operare PC nivel mediu. Prioritate vor avea candidatii absolventi de studii superioare promotia 2014. CV-urile se pot depune prin email la resurseumane@paginieuropene.ro sau la sediul nostru din Brasov, str. Republicii nr. 50, ap. 5. Posturile sunt disponibile doar pentru full-time, programul de lucru este de Luni pana Vineri intre orele 10 si 18.

CERINTE

Persoane serioase si comunicative

Pagini Europene este una din cele mai cunoscute firme de servicii online din Romania . Avem peste 50 000 de clienti carora le oferim servicii de publicitate, promovare web, gazduire web, inregistrare si administrare domenii web, etc. Call-Center-ul din Brasov are ca activitati principale administrarea acestor servicii si asistenta tehnica necesara.
Departamentul de turism TES TRAVEL oferă servicii complete, la standarde internaţionale:
* turism intern şi internaţional, bazat pe pachete prestabilite sau create la cererea clienţilor, individual sau de grup;
* rezervări la hoteluri şi pensiuni în ţară şi străinătate;
* programe de week-end;
* vânzări bilete avion pentru orice destinaţie, rută şi companie aeriană care operează în România;
* bilete de odihnă şi tratament în zone montane şi balneare din ţară şi străinătate, agroturism;
* asigurări medicale de călătorie;
* pachete turistice complexe, sub formă de sejururi sau circuite, care integrează cazări, mese, transport aerian sau terestru cu autocare, respectiv microbuse, transferuri;