Operator PC contabilitate primara

SC VISUAL FAN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea se desfasoara in cadrul departamentului de service si consta in asigurarea logisticii acestui departament. Principalele atributii constau in :
- Preluare apeluri telefonice, relatii cu publicul, programarea interventiilor de service
- Introducere si prelucrare de date in calculator
- Evidente de contabilitate primara, si contabilitate de gestiune
- Intocmire facturi , chitante
- Incasare bani, depunerea banilor in casierie
- Intocmire de rapoarte si analize

CERINTE

Cunostinte operare PC,
- Cunostinte elementare de contabilitate primara
- Viteza de lucru in tehnoredactare
- Dinamism, initiativa, spirit de observatie, atentie distributiva, abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

Posibilitati multiple de promovare si dezvoltare profesionala, acces la programe de formare profesionala

VISUAL FAN este o societate comerciala, infiintata in anul 2002, cu sediul central in Brasov ce are ca obiect principal de activitate comertul en-gross cu produse electronice si electrocasnice. Activitatea companiei se afla intr-un permanent proces de dezvoltare.
In acest moment societatea are 3 puncte de lucru cu depozit (Brasov, Bucuresti, Timisoara) si peste 30 firme colaboratoare. Din categoria societatilor colaboratoare fac parte atat magazinele de profil cat si clienti internationali (hypermarket-uri – Hiproma-Carrefour; cash&carry - Selgros Romania).
In prezent gama de produse comercializate este alcatuita din televizoare, DVD-uri, videorecordere, si urmeaza ca pana la finele anului 2005 gama sortimentala sa se diversifice treptat adaugandu-se noi articole precum: aspiratoare, sisteme Home Cinema, camere video, aparate foto, telefoane mobile si fixe etc.
Toate produsele sunt comercializate sub marca proprie ALLVIEW, marca inregistrata la Oficiul de Stat pentru Inventii si Marci Bucuresti inca din aprilie 2004.