Operator IT specializat - in limba germana

SC DCI Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- testare functionare a modulelor realizate de programare
- testare functionare a aplicatilor realizate de programare pe diverse portaluri Internet
- verifcare News-uri si validarea lor in vederea publicarii pe diverse portaluri Internet
- interventii medii in HTML pentru prelucrari in texte (News-uri)

CERINTE

- cunostinte bune de utilizare a calculatorului
- cunostinte medii de HTML
- limba germana bine (scris / vorbit)
- program de lucru 8 ore /zi
- experienta in utilizarea calculatorului
- capacitatea de a asimila rapid noi cunostinte

BENEFICII OFERITE

- lucru diversificat in cadrul unui colectiv tinar
- mediu de lucru international
- salarizare motivanta precum si posibilitati de dezvoltare

DESCRIEREA FIRMEI

programare, introducere specializata de date; webdesign
Firma DCI AG, cu sediul in Starnberg, Germania este o societate E-Commerce.
Pentru filiala noastra, DCI Romania SRL cu sediul in Brasov, avind in momentul de fata o echipa formata din 56 de angajati,cautam noi colegi pentru: