Operator injectie mase plastice

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Isi desfasoara activitatea intr-o fabrica, va deservi masina de injectie mase plastice;
- Respectarea procedurilor de lucru;

CERINTE

- Studii medii - profil mecanic (exclus absolvent de studii superioare sau student);
- Calificare turnare masa plastice - prezinta avantaj;
- Experienta in injectare mase plastice de minim 1 an (constituie avantaj in cadrul industriei de automotive)
- Disponibilitate pentru program de lucru in 3 schimburi.

BENEFICII OFERITE

- Conditii foarte bune de munca;
- Transport asigurat;
- Tichete de masa;

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau, Injectori mase plastice - 5 posturi.

www. eurojobs4you.com
www.eurojobs.at

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la urmatoarele coordonate:
e-mail: brasov@eurojobs.at
fax: 0368/ 452 148
sau direct la sediul nostru:
Str. M. Kogalniceanu nr.23, bl C7 parter, Brasov.