operator ghiseu casa de schimb valutar si amanet

Rocri Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate comerciala de schimb valutar si amanet Rocri angajeaza operator ghiseu

RESPONSABILITĂȚI:

- verifica și evalueaza garanțiile - metale pretioase;
- întocmeste documentele pentru acordarea împrumuturilor;
- calculează dobânda şi incaseaza bani de la client;
- efectueaza operatiuni de schimb valutar, transfer de bani;
- tine evindenta documentelor din punct.

CERINTE

CERINTE:
- studii medii;
- abilitati de operare PC;
- disponibilitate pentru program full time;
- responsabilitate,amabilitate, seriozitate, punctualitate,
- atentie distributiva, atentie la detalii, dorinta de invatare si autoperfectionare
-orietare spre client.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- loc de munca într-o companie de succes, stabila pe piata;
-se asigura pregatirea - nu necesita experienta;
- posibilitatea de formare şi perfecţionare profesională continua;
- salar fix + tichete de masa.

Societate comerciala de schimb valutar, transfer bani si amanet .