Operator Front Office

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dactilografierea textelor - introducerea de date în computer, folosirea editorilor de texte din baza de date, a tabelelor si altor programe specifice
- Evidenta corespondentei primite sau trimise prin posta electronica - tinând si evidenta întregii corespondente de birou (care uneori poate fi în limbi straine), indosarierea actelor, situatiilor, corespondentei etc.
- Preluarea apelurilor telefonice,realizarea unor apeluri telefonice, transmiterea mesajelor pentru seful direct
- Intocmirea corespondentei si altor documente importante, directive, reglementari, statute si decrete, precum si cautarea de informatii în cuprinsul acestora dupa caz
- Utilizarea echipamentului de birou (PC, copiator, fax, scanner etc)
- Organizarea de vizite, întruniri cu conducerea , inclusiv a protocollui -Indeplinirea de sarcini operative (cumpararea biletelor de calatorie, cumpararea de ziare, rezervari pentru mese etc.)

CERINTE

- Studii superioare economice (avantaj absolventi 2006)
- Operare PC, copiator, fax, scanner
- Disponibilitate pentru program prelungit
- Limba engleza (intermediar)

BENEFICII OFERITE

- Inceput de cariera in domeniul financiar, intr-un colectiv tanar, motivat pentru realizari profesionale
- Posibilitate de avansare in contabilitate, in functie de rezultatele obtinute pe aceasta pozitie
- Conditii deosebite de lucru cu specialisti din domeniul financiar, intr-un sediu central, ultramodern