OPERATOR FACTURARE

SC TOBIMAR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

primeste comenzile de la agentii de vanzari si intocmeste facturi pentru marfa vanduta
incaseaza cu chitanta de la clienti contravaloarea marfurilor vandute
inregistrarea operatiunilor in registrul de casa
intocmire nota de receptie pentru marfurile achizitionate
asigura suport echipei de vanzari

CERINTE

experienta pe un post similar
studii medii
abilitati de comunicare
operare PC nivel mediu

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv

Posibilitati de dezvoltare a carierei

SC TOBIMAR SRL este o companie privata cu capital integral romanesc si o cifra de afaceri de peste 10 mil. EUR. Domeniul de activitate : comert cu materiale si produse destinate instalatiilor electrice si sistemelor de iluminat. Cu o prezenta de peste 10 ani pe piata romaneasca a echipamentelor si materialelor electrice , compania si-a castigat prestigiul prin competenta si profesionalism. Viziunea companiei : TOBIMAR isi propune sa devina una din cele mai apreciate firme furnizoare de materiale si echipamente electrice de pe piata romaneasca.