Operator Facturare

Euro Vial Lighting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Incaseaza numerarul rezultat din vanzari de la punctul de lucru al societatii si verifica platile in numerar;
- Efectueaza diferite plati cum ar fi sume de bani pentru cheltuielile zilnice sau pentru depunerea la banci.
- Indosariaza si arhiveaza facturile si avizele din punctul de lucru;
- Realizeaza distribuirea documentelor fiscale:facturi, avize, chitante, monetare, bonuri de consum s.a. si inregistreaza in fisa de magazie a formularelor cu
regim special miscarea acestora.

CERINTE

- Studii medii /de preferinta economice (studiile superioare reprezinta un avantaj);
- Experienta minim 1 an;
- Cunostinte de contabilitate primara,operare PC;
- Capacitate de analiza si sinteza,spirit de observatie,
atentie,persoana ordonata.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Desfasurarea activitatii in cadrul unei echipe tinere si dinamice.

EURO VIAL LIGHTING are ca domeniu de activitate distributia de materiale si echipamente electrice. Prin promovarea calitatii si a profesionalismului am devenit reprezentanti ai celor mai importanti producatori (Philips, Moeller, Schneider, Legrand, 3M, ICME ECAB etc.). EURO VIAL LIGHTING are sediul in Constanta si filiale in orasele: Bucuresti, Galati, Brasov, Iasi, Craiova. Politica de dezvoltare a firmei va continua si in urmatorii ani.