Operator Facturare

SC TOP VEST HOLDING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- operare pe calculator in programul Oracle, gestiune si contabilitate primara, evidenta vanzari, listari NIR-uri.
- indosarierea documentelor emise;
- proceseaza comenzi intrare/iesire;
- intocmeste situatii intrari/ iesiri, rapoarte de inventar;
- gestionarea formularelor cu regim special
- introducerea comenzilor in calculator;
- intocmirea facturilor conform comenzilor primite;
- intocmirea retururilor de marfa pe baza proceselor verbale
- intocmirea avizelor de insotire a marfii
- asigura acuratetea inregistrarilor

CERINTE

- studii medii de preferinta economice
- cunostinte solide de operare PC
- cunostinte de contabilitate primara
- experienta in domeniul facturarii prezinta un avantaj
- capacitate de lucru in echipa ;
- capacitate de a lucra in conditii de stress ;
- persoana organizata.
- cunostinte de limba Engleza - nivel conversational;
- cunostinte si abilitati de operare cu o baza de date;
- atentie concentrata si distributiva bine dezvoltate;
- capacitate de organizare, prioritizare si analiza;
- abilitati in lucrul cu cifrele
- capacitatea de concentrare pe activitatile prioritare
- abilitati de raportare
- competenta, seriozitate, corectitudine, responsabilitate
- domiciliul stabil in Brasov
- promptitudine in efectuarea lucrarilor

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru dinamic;
- pachet salarial motivant
- posibilitati de dezvoltare a carierei

DESCRIEREA FIRMEI

Distribuitor Regional de Bauturi si Food