OPERATOR DE TEREN (Brasov)

JOB ACTIV

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operatorul de teren desfasoara urmatoarele activitati:
- Realizeaza distribuire de pliante in cadrul campaniilor de promovare a produselor sau a serviciilor;
- Face afisaj sau recruteaza direct persoane pentru anumite posturi de munca in cadrul campaniilor de recrutare;
- Realizeaza interviuri in cadrul sondajelor de opinie, sau distribiuirea/strangerea chestionarelor la autocompletare. Selectia persoanelor supuse investigatiei se realizeza in dupa o metodologie specifica fiecarui studiu.

CERINTE

- Domiciliul in Brasov sau in localitati limitrofe;
- Disponibilitate in raport cu timpul de lucru (dupa-amiaza, sambata si duminica - nu permanent);
- Persoana agreabila, cu capacitate de comunicare si relationare;
- Persoana constiincioasa si perseverenta.

BENEFICII OFERITE

- Este o activitate care va aduce lunar venituri suplimentare.
- Platile se realizeaza in functie de volumul de munca, in felul urmator: pentru interviuri (aplicarea chestionarelor) plata se realizeaza la chestionar aplicat (intre 2 si 10 Euro/chestionar, in functie de studiu), pentru distribuire de pliante si afisaj plata se face la ora (aproximativ 4 Euro/ora), iar pentru recrutare directa plata se face pe informatie culeasa (aproximativ 4 Euro/persoana recrutata, in functie de proiect);
- Se deconteaza deplasarile si utilizarea telefonului, acolo unde e nevoie;

- Este o etapa importanta in dezvoltarea personala si orientarea in cariera.
- Oferim recomandari/referinte care va pot facilita dezvoltarea carierei.

Job Activ realizeaza recrutare si selectie pentru firme de top din Romania.