Operator de teren

Socio Plus

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operatorul de interviu este persoana care culege datele pentru un sondaj de opinie, utilizand ca tehnica interviul fata in fata cu responentul. Selectia persoanelor supuse intervievarii se face in functie de metodologia specifica fiecarui studiu (ponderea cea mai mare o are metoda itinerariului, care implica deplasarea la domiciliul respondentului).

CERINTE

-Disponibilitate de timp (cateva ore in timpul zilei, de luni pana vineri),
- capacitate de comunicare si relationare, responsabilitate,
- prezenta agreabila,
- disponibilitate cu privire la deplasari in orasul Brasov.

BENEFICII OFERITE

-Este o activitate care aduce lunar venituri suplimentare.
-Plata interviurilor realizate in functie de studiu, decontarea cheltuielilor de deplasare.
-Este o etapa importanta de dezvoltare personala si orientare in cariera.
-Recomandari/referinte.

Socio Plus SRL (www.socioplus.ro) este o firma de consultanta organizationala cu servicii orientate atat spre interiorul organizatiei (managementul resurselor umane, evaluarea performantelor profesionale, evaluarea psihologica a personalului etc.), cat si spre exterior (studii si cercetari de piata).