Operator Call Center

TOMASI Resurse UmaneSRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Initiere de apeluri telefonice in scopul vanzarii, actualizarii de date si
promovarii de produse si servicii;
- Interactiunea cu clientii pentru a le oferi informatii despre produse si servicii;
- oferirea informatiilor corecte intr-o maniera profesionala

CERINTE

-cunoasterea limbii italiene la nivel avansat ( citit , scris, capacitatea de a intelege limbajul uzual italian )
-experienta similara constituie un avantaj
-abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientata spre client
-atentie la detaliile oferite de client
- bune cunostiinte in utilizarea PC ului
- putere de convingere, tenacitate
- rezistenta la stress

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist
- se ofera training de specialitate
- salariu competitiv

Sc Tomasi Resurse Umane este o societate care se ocupa cu recrutarea si plasarea fortei de munca atat in tara cat si in strainatate.A fost constituita cu scopul de a oferi siguranta unui loc de munca pentru romanii care isi doresc un partener ideal in obtinerea unui job. Noi reprezentam mai mult decat o simpla oportunitate . Spune ?ne ce stii sa faci si iti oferim diverse posibilitati in Italia !!! Avantajele pentru tine:salariul la nivel italian, seriozitate maxima, contract si carte de munca in Romania.