Operations Manager

Beauty Cult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea tuturor activitatilor operationale si de vanzari
- coordonarea si dezvoltarea imaginii companiei prin planificarea si implementarea activitatilor de marketing si publicitate
- elaborarea unor metode potrivite de promovare a serviciilor companiei
- evaluarea aspectelor financiare ale activitatii companiei – operational, marketing, vanzari, HR
- managementul resurselor umane – angajari, pregatirea si motivarea personalului, organizare
- analiza pietei, informarea continua in legatura cu schimbarile care apar, identificarea si actionarea asupra oportunitatilor de dezvoltare a afacerii

CERINTE

- studii superioare, preferabil Marketing/Management
- minimum 3 ani experienta in management/marketing intr-o pozitie similara
- experienta in domeniul serviciilor este un plus
- cunoasterea comportamentului consumatorilor
- cunostinte practice de management general
- aptitudini puternice de comunicare
- aptitudini de organizare, planificare si coordonare a activitatilor specifice
- aptitudini de conducere si motivare a personalului
- gandire analitica, orientare spre rezultat, capacitatea de a lua decizii
- cunostinte PC – MS Office, experienta cu un program de management constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru dinamic
- salariu motivant
- acces la serviciile firmei

Beauty Cult este un lant de saloane de infrumusetare cu o vechime de peste 10 ani pe piata brasoveana, perioada in care s-a impus ca etalon al profesionalismului si calitatii in domeniu. Oferim servicii de coafor, cosmetica, manichiura-pedichiura in cele doua saloane aflate in locatii cheie ale Brasovului. Activand in aria serviciilor, punem un mare accent pe dezvoltarea echipei si pe construirea unor relatii de durata cu clientii.