muncitori necalificati / calificati

S.C. SALT CONSULTING S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- muncitori pentru productie

CERINTE

- persoana dinamica
- corectitudine

BENEFICII OFERITE

- calificare la locul de munca

S.C. Salt Consulting S.r.l este firma de consultanta in domeniul resurselor umane care cunoaste un mare adevar: capitalul cel mai important al unei companii/ organizatii il constituie omul.

De aceea noi va propunem solutii inteligente si profesioniste de recrutare si selectie de personal. Atat candidaiii nostri cat si clientii vor face impreuna cu noi un salt profesionist.

Echipa noastra va cauta pentru companii/organizatii omul potrivit, la locul potrivit si la momentul potrivit.

Pentru candidati vom cauta locul de munca dorit in conformitate cu personalitatea, experienta, aptitudinile, interesele si pregatirea acestora.
Vasta noastra experienta ne permite sa asiguram servicii de calitate, profesioniste.

Consultanta in resurse umane este din ce in ce mai mult o necesitate a companiilor/organizatiilor.

Prin personalul nostru specializat va garantam servicii de analiza a muncii, a posturilor, a fiselor de post, a organigramelor si de evaluare permanenta a personalului pentru a va putea dezvolta capitalul uman si implicit cel financiar.

Cu noi economisiti timp, energie si bani!