Munca la domiciliu - Colaboratori Metropolitan

Cardinal Trading Grup SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania noastra comercializeaza produse de parfumerie, cosmetice si bijuterii prin sistemul de vanzari directe. Devenind reprezentant Metropolitan poti castiga un comision echivalent cu 25% din vanzarile tale. De asemenea, prin recrutarea altor persoane ce doresc sa vanda produsele noastre, primesti bonus pentru fiecare nivel al retelei create de tine.

Asadar, Metropolitan inseamna un venit suplimentar pentru tine, o modalitate de a castiga bani online pe internet, fara sefi si program de lucru, o oportunitate de a obtine venituri din confortul casei tale prin intermediul platformei on-line ??? probabil cea mai buna oportunitate a momentului in Romania.

CERINTE

Ce ai nevoie?
- bune abilitati de comunicare
- seriozitate si ambitie (cu cat te implici mai mult, cu atat vei castiga mai mult)
- cunostinte minime de operare PC
- acces la PC cu conexiune la Internet (pentru a accesa biroul virtual de pe pagina Metropolitan)

BENEFICII OFERITE

- procent de 25% - 30% din vanzarile directe
- comision din vanzarile echipei tale

DESCRIEREA FIRMEI

Metropolitan Selection