Montator Tamplarie PVC - Brasov

SC CASA NOASTRA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigurarea in bune conditii a montajului ferestrelor din PVC si a usilor cu garantarea unei bune functionari;
- Folosirea instrumentelor de lucru adecvate pentru fiecare tip de lucrare;
- Asigurarea transportului în bune conditii a lucrarii la domiciliul clientului;
- Incasarea banilor de la client;
- Predarea banilor incasati catre departamentul de contabilitate;
- Asigurarea semnarii de catre client a documentelor (procesul de predare-primire a lucrarii, a formularului de evaluare a calitatii lucrarii).

CERINTE

- Absolvent studii medii (minim);
- Carnet conducere categoria B;
- Experienta in domeniul tamplariei PVC constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru dinamic alaturi de o echipa tanara;
- Echipament de lucru;
- Pachet salarial atractiv (salariu fix + procent);
- Bonuri de masa.

SC CASA NOASTRA SRL, avand sediul central si hala de productie locate in orasul Craiova, Dolj, activeaza in domeniul producerii si montajului de tamplarie PVC cu geam termoizolant precum si al distributiei de usi de interior si exterior, avand o retea de dealeri la nivel national, in principalele orase din Romania.
Fiind prezenta de 11 ani pe piata romaneasca, compania se bucura de un bun renume, avand o dezvoltare deosebit de dinamica pe piata producatorilor de profil.
Inca din momentul infiintarii, SC CASA NOASTRA SRL si-a propus, prin proiectele pe care le realizeaza, sa conduca la o modificare esentiala a calitatii lucrarilor din domeniu, in primul rand prin folosirea unei tehnologii de ultima generatie.
Pentru a putea sprijini eforturile echipei CASA NOASTRA suntem permanent interesati in a achizitiona si folosi cele mai noi tehnologii in domeniu. Calitatea este garantata de catre ultimele produse ale companiilor partenere cu ajutorul carora SC CASA NOASTRA SRL reuseste sa-si mentina pozitia castigata pe piata producatorilor tamplariei PVC.