MERCHANDISER RETEA - Brasov

S.C. WHITELAND IMPORT EXPORT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura maximum de prezenta, vizibilitate, impact si accesibilitate pentru toate produsele societatii;
- aduce o contributie considerabila in stabilirea pretului de raft, in optimizarea stocurilor si in imbunatatirea atit a relatiilor cu clientii din teritoriul alocat cit si a imaginii produselor companiei in piata.

CERINTE

- minim un an experienta in merchandizarea bunurilor de larg consum;
- abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- rezistenta fizica.

BENEFICII OFERITE

Conditiile materiale ale muncii
- abonament telefon mobil

WHITELAND IMPORT EXPORT este una dintre cele mai mari companii de distributie de produse alimentare din Romania, cu peste 7 500 clienti si acoperirea intregului teritoriu local.
Garantam pentru calitatea produselor distribuite, pentru care suntem unic distribuitor: Hochland, Meggle, Campina, Don Gustosso.