Merceolog Aprovizionare

SC General Pyt SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Deplasarea cu masina firmei la diferite firme - furnizoare de piese electrice/ electronice si materiale de uz general, in oras, pentru aprovizionare
Identificarea de noi furnizori
Analiza ofertelor, negocierea unor contracte
Introducere si prelucrare de date in programul de gestiune.

CERINTE

Experienta minim 1 an intr-un post similar
Cunostinte generale despre piese electrice/ electronice/ materiale de uz general
Permis conducere categoria B- experienta relevanta conducere automobile
Cunostinte operare PC, experienta in operare PC minim 1 an.

BENEFICII OFERITE

Multiple posibilitati de promovare si dezvoltare a carierei.

S.C. General PYT S.R.L. este o firm¿ de import si comercializare a produselor electronice si electrocasnice, infiintat¿ în anul 1992, în Brasov.

Primul magazin General PYT a fost deschis în Bucuresti în 1995. De atunci reteaua de magazine s-a extins, ast¿zi existând 10 magazine în toat¿ tara.

De asemenea, compania noastr¿ desf¿soar¿ activit¿ti de comert en-detail cu peste 15 parteneri la nivel national.

Momentan compania se afl¿ în plin proces de transformare si de extindere a activit¿tii.

Gama de electronice se imbog¿teste pe zi ce trece, ajungând acum la 250 de modele prezente în magazinele General PYT.

M¿rcile oferite la vânzare pe piat¿ sunt variate, acoperind întreaga gam¿ de cump¿r¿tori.

Toate produsele achizitionate prin General PYT beneficiaz¿ de garantie si service, la nivel profesionist