Medic stomatolog

ES Dent

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este in Brasov.

- stabilirea planurilor de tratament
- completarea si organizarea fisei pacientului
- punerea in evidenta a abilitatilor clinice
- realizarea lucrarilor dentare la cele mai inalte standarde de calitate
- abilitatea de a rezolva problemele clinice urgențe
- pachet salarial atractiv- pe baza de procent
- pacientura asigurata.

CERINTE

- bun profesionist
- dornic de afirmare
- diploma de licenta și autorizatie de libera practica
- disponibilitate pentru lucrul in echipa
- punctualitate,seriozitate și diplomatie
- bune abilitati organizatorice și de comunicare cu pacientii, personalul si colaboratorii clinicii
- dorinta de a fi la curent cu cele mai noi tendinte in medicina dentara
- operare pe calculator:Office, Outlook.

BENEFICII OFERITE

linica specializata in stomatologie generala, urgente stomatologice, implantologie orala, estetica dentara! Angajam in conditii deosebit de avantajoase - medic stomatolog .Clinica este dotata cu aparatura de ultima generatie, logistica pentru implantologie, protetica, estetica dentara, endodontie.
Activitatea se desfasoara la sediile din Brasov.

Clinica specializata in stomatologie generala, urgente stomatologice, implantologie orala, estetica dentara!